• Linux dla małych i średnich przedsiębiorstw
  • Open Source
  • Redukcja kosztów IT
  • Zdalna administracja IT
Język Polski Deutsch English

O firmie

Revolution IT Laboratories (Revolit) powstała w 2008 roku i pomimo iż jest młodą firmą posiada zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Swoje umiejętności od lat poszerzają w zakresie systemów działających w środowisku Linux. Dzięki wysokim kwalifikacjom pracowników gwarantujemy profesjonalne i szybkie rozwiązywanie problemów klientów. Doświadczenie naszego zespołu wyniesione zostało z aktywnego udziału w różnorodnych projektach jak i specjalistycznych szkoleniach.

Współpracujemy również z zewnętrznymi ekspertami z zakresu IT w związku z czym możemy zaangażować większą grupę specjalistów do dużych projektów. Gwarantuje to profesjonalne podejście do zadania i możliwość jego kompleksowej realizacji.

Dzięki naszym rozwiązaniom możliwa będzie redukcja kosztów jak i efektywniejsze wykorzystanie dotychczasowych zasobów. Dodatkowe wsparcie naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów pomoże Państwu w realizacji ambitnych celów biznesowych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie dzięki temu zawsze dostarczamy kompleksowej oferty umożliwiając klientowi w ten sposób skupieniu się na jego głównej działalności.

Jakość i wydajność dobrze zaplanowanych i zrealizowanych usług jest główną cechą firmy Revolit.

Główną strategia firmy jest ciągły rozwój technologiczny i podnoszenie kwalifikacji. Specjalizujemy się w rozwiązaniach Linux i Open Source i tym obszarze rozwijamy swoje umiejętności. Obserwujemy również z zainteresowaniem najnowsze rozwiązania technologiczne i w przypadku zaawansowanego stanu rozwoju testujemy je i wdrażamy w środowisku komercyjnym.